İnsan Kaynakları

Bizimle çalışmak isteyebileceğinizi düşünüyoruz..

İşimizi seviyoruz!

Çalışma Saatleri

Çalışma süremiz Türk İş Kurumu standartları gereğince on saattir. Cumartesi   saat 17:00  kadar çalışmaktayız.

Ofisimiz

Ofisimiz İnegöl ilçesinin tam merkezinde bulunmaktadır. İki kat üst üste, konforlu ve klimalı ortamda çalışmak isteyeceksiniz.

İnsan Kaynakları Politikamız:

İk politikamız

Şirketimizin amaçlarının gerçekleştirilmesinde insan unsurunun belirleyiciliğine inanarak insan kaynakları politikamızı “önce insan” diyerek oluşturmaya çalışıyoruz. Bu çerçevede insan kaynakları temel politikamız doğru kişiyi doğru pozisyona yerleştirip, kişisel ve örgütsel gelişimlerine katkı sağlayarak çalışanların motivasyonlarını, aidiyet duygularını, iş tatmini ve mutluluklarıyla birlikte verimliliğini artırmaktır. Çalışanlarımız için sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmak, bütün çalışanlarımıza ayrım yapılmaksızın eşit kariyer fırsatları sunarak, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün hakim olduğu bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Kurumsal Değerlerimiz

-Mutlu ve pozitif kişilik yapısına sahip,
-Özgüveni yüksek,
-Sorumluluk ve iş ahlakına sahip,
-Takım ruhuna sahip,
-Müşteri memnuniyeti odaklı davranan,
-Sürekli gelişim ilkesine inanan çalışanlara sahip bir organizasyon yapısıdır.

Seçme Yerleştirme

Şirketimizde görev almak isteyen adaylar, genel başvuru olarak veya ilan yoluyla duyurduğumuz pozisyonlar için iş başvurusunda bulunabilirler. Başvuruları değerlendirilen adaylar görüşmeye davet edilir. İşe alım sürecinde adaylar kişilik analizi, eğitim, deneyim, beceri ve motivasyon düzeyiyle değerlendirilir. Birlikte çalışmaya karar verdiğimiz adaylar ilk olarak oryantasyon eğitimine tabi tutulur. İş kanununun öngördüğü iki aylık deneme sürecinde başarılı olanlar ekibimizin değerli bir parçası haline gelir.

Gereksinimler

Tüm kadrolarımızın orta noktası olan Uzman seviyesine yükselme aşamasında, çalışanlarımız iş ailesi ve pozisyonlarına göre farklılaşan yükselme sınavına girerek, kariyerlerine yönetici veya uzman kadrosunda devam etme yollarını seçerler. Yönetici yetkinliklerinin değerlendirildiği uygulama ile çalışanlarımıza kariyerin ilerleyişleri esnasında yönetici veya alanının uzmanı olarak ilerleme seçeneği tanınarak ikili kariyer yolu sunulur. Aramıza katılan ve takımımızın bir parçası olan çalışanlarımıza, kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla sahip oldukları mevcut yetkinliklerin yanı sıra, kariyerlerini geliştirmeleri için edinmeleri gereken yetkinlikler doğrultusunda çok sayıda eğitim fırsatları sağlanır.

İnsan Kaynakları Stratejisi

Şirketimiz İnsan Kaynakları stratejisi; “Müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik yaratıcılığı ve yenilikçiliği öne çıkaran organizasyonel iklim ile çalışanların gelişimini destekleyen üstün performans kültürü oluşturmak.” şeklinde tanımlanmaktadır. Bu stratejimiz doğrultusunda, iş aileleri özelinde hazırlanan eğitim ve gelişim planını başarı ile tamamlayan çalışanlarımız, bulundukları seviye için belirlenen sürelerde gerekli performansı ve yetkinlikleri göstermeleri halinde bir üst seviyeye yükselebilirler.

Bizimle iletişime geçin

0530 767 13 93
0224 711 29 15
Haftanın altı günü beraberiz!

Geri Arama Yapın
E-postamız

İstediğiniz zaman bize bir mail atın
info@karadumansigorta.com,
ve size geri dönelim.

Yazmaya Başlayın
Bizim adresimiz

Bizi ziyarete gelin
K.Paşa mah. İsmail Efendi Caddesi NO:21/B,
İnegöl/Bursa

Haritaya Bakın
Please register Navigation Menu from Appearance > Menus
[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]