Hakkımızda

Karaduman Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. 1995 yılında kurulmuştur. İnegöl’de başlayan sigorta acenteliği seçkin kuruluşlara verdiği sigorta aracılığı ve hasar danışmanlığı hizmetlerine 21 yıldır başarıyla devam etmektedir. Bankacılık geçmişinden gelen sınırsız hizmet anlayışıyla sigortalı çevresi Bursa ili ve ilçeleri ile Eskişehir, Kocaeli, Ankara vb. Türkiyenin birçok iline hizmet vermektedir. Şirket kurucularımız Müfide ve Erdal Karaduman Anadolu Üniversitesi İktisat fakültesi mezunudur. Müfide Karaduman Yapı Kredi Bankası İnegöl şubesi; Erdal Karaduman ise Yapı Kredi Bankası Duaçınarı şubesinde yönetim kademesindeki başarılı bir geçmişten sonra sigortacılık kariyerlerine devam etmektedirler. 2004 yılında Karaduman ailesine katılan Seyhan Karaduman,şirkette operasyon yönetmeni olarak görevini başarı ile sürdürmektedir. Karaduman Sigorta, sigortalıları ile karşılıklı güvene dayanan dostluklar kurmanın ve eğitimli kadrosu ile sigortalılarına hizmet etmenin gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.
Karaduman Sigorta İnegöl şehir merkezindeki modern ofisinde son teknoloji donanımı ile acentelik hizmetlerini sürdürmektedir.

01.

Misyonumuz

Zor şartlarda elde ettiğiniz varlıkların sizin için değerli olduğunu biliyoruz.Bir felaket anında onları yerine eksiksiz koyabilmeniz için dürüst ve açık bir sigortacılık anlayışı içindeyiz. Unutmayın, risk oluştuğunda satın alınamayacak tek şey sigortadır!
02.

Vizyonumuz

Sigortalılarımıza sınırsız hizmet anlayışı ile hasar sonrası mağdur olmamalarını sağlayarak kaliteli hizmet sunmaktır.   Türkiye’de hizmet veren en büyük Kurumu haline gelmek . Türkiye boyutunu aşıp uluslar arası piyasada söz sahibi olma.
Bizimle iletişime geçin

0530 767 13 93
0224 711 29 15
Haftanın altı günü beraberiz!

Geri Arama Yapın
E-postamız

İstediğiniz zaman bize bir mail atın
info@karadumansigorta.com,
ve size geri dönelim.

Yazmaya Başlayın
Bizim adresimiz

Bizi ziyarete gelin
K.Paşa mah. İsmail Efendi Caddesi NO:21/B,
İnegöl/Bursa

Haritaya Bakın
Please register Navigation Menu from Appearance > Menus
[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]